Nie ma się co kłócić ludzie... Oba aparaty są bardzo fajne i w porównaniu do D70 dadzą większe możliwości. D90 ma 12mln pikseli co może się przydać przy większych powiększeniach (lub mamy większe możliwości croppowania w postprocesie). Osobiście używam S5 na ślubach i szybkość jego działania nie jest żadnym problemem. Mogę ten aparat polecić. Przy odbitkach rzędu 15x21 mamy użyteczne iso 1600, a więcej to już rzadko jest potrzebne. Do tego S5 jest w tej chwili trochę tańszy od D90. Z drugiej strony D90 nada się do ślubów również bardzo dobrze.
Musisz sam podjąć decyzję (większość za i przeciw masz już w tym wątku wypisane). Podsumuj i decyduj!
Pzdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami