do dupy ten s5btw niech kolega nie naciaga faktow tak jak mu sie to podoba bo to bez sensu
Szukaj
do dupy ten s5btw niech kolega nie naciaga faktow tak jak mu sie to podoba bo to bez sensu
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
jest ślub to i może być wesele, zrób swoim fuji zdjęcie w pomieszczeniu, gdzie masz światło jarzeniowe i wykładzinę mocniej szarą i zobacz jak zmieniła kolor na prawie zielony. sprzedaje sprzęt fotograficzny i robię zdjęcia nim, dlatego nie polecam S5Pro, ani innych wynalazków z dziwnymi matrycami jak np: Sigma SD 14, która zamiast czerwonego robi pomarańcz.
Wesela jak widac niczym sie nie roznia od wyscigow3 czy 4.5 klatki to to samo prawie roznice robi 7-8-9 tylko na co komu to w fotografi studyjnej plenerowej i slubnej
![]()
Dlatego w stopce masz d90sprzedaje sprzęt fotograficzny i robię zdjęcia nim, dlatego nie polecam S5Pro, ani innych wynalazków z dziwnymi matrycami jak np: Sigma SD 14, która zamiast czerwonego robi pomarańcz.Btw to kolega pytal o wplyw podrozy samolotem na matryce o ile pamietam.....
?Sluchaj my tu piszemy co naszym Naszym i jeszcze raz naszym zdaniem sie przydaje, a kolega proboje dowiesc ze to d90 jest lepszy od s5; a nie o to tu chodzi w tym watku
Ostatnio edytowane przez karabud ; 13-04-2009 o 23:34
Jest konkretne wymaganie (fotografia mody, portretowa i ślubna) na którym D90 wymięka, a do którego S5 został specjalnie zaprojektowany, rozumiesz?jest ślub to i może być wesele,
No cóż, w takim razie wypada jedynie współczuć twoim klientom, skoro najlepiej odwzorowująca kolory matryca na rynku, która w trybie AWB idealnie radzi sobie z dwoma źródłami o całkowicie odmiennej temperaturze, która jako jedyna oddaje rzeczywisty kolor skóry, jest według ciebie "dziwna".zrób swoim fuji zdjęcie w pomieszczeniu, gdzie masz światło jarzeniowe i wykładzinę mocniej szarą i zobacz jak zmieniła kolor na prawie zielony. sprzedaje sprzęt fotograficzny i robię zdjęcia nim, dlatego nie polecam S5Pro, ani innych wynalazków z dziwnymi matrycami jak np: Sigma SD 14, która zamiast czerwonego robi pomarańcz.
Powiedz jeszcze że nie należy kupować S5 bo to CCD, a dobre są tylko CMOS-y, no i "jak jest wesele, to D90 można i filmik nagrać".
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Mathu dajmy spokoj znowu bedzie o tym gadka ze my to Zakon FujiEh d90 to swietny sprzet wybralbym go pewnie jakbym robil sport, architekture, "wesela" i jakby moj szef mial d40x
bo w tym sie lepiej teoretycznie sprawdzi
Skontaktuj się z nami