Witam
Moglem zrobic fajne fotki macro ale niestety na rowerek nie zabralem staywu ze wzgledu na niewygode.
Prosze o zaproponowanie statywu do macro, jakis nieduzy, lekki.
Widzialem na Allegro z glowica kulowa niedrogie ale nie wiem czy sa cokolwiek warte ...
Jesli mozna to poprosze o Producenta,model.
Z gory dziekuje za info.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami