Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Jaki monitor LCD 20 cali do 2000zl

    Witam.

    Jak w temacie potrzebuje pomocy z wyborem.
    W chwili obecnej mam 2 kandydatow:
    Belinea 102035W, 20.1", 1680x1050
    ViewSonic VX2025wm, 20.1", 1680x1050

    Głownie siedze na okiekachn photoshop i filmy.
    Wiem ze 2000zl na dobry 20cali a tym bardziej do zabawy ze zdjeciami to zdecydowanie za malo
    ale tylko tyle narazie moge przeznaczyc a moj Eizo21 cali nie przezyl burzy niestety.


    PS
    Mam nadzieje ze w dobrym dziale napisalem posta.
    D70s|N18-70|N70-300 D|SB-800|SanDisk Extreme III 1GB|Kingston 2GB|

  2. #2

    Domyślnie

    W panoramie poleciłbym NEC Multisync 20WGX2, a jeśli nie musi być panorama - NEC Multisync 2070NX - to monitorki na matrycy S-IPS, b. ładnie świecą, mają sRGB. W tej cenie do PS-a nic lepszego nie kupisz.

  3. #3

    Domyślnie

    posiadam iiyame E511S 20" 1600-1200 S-IPS sRGB na alledrogo kupiłem za 1700zł niezauważyłem efektu smurzenia (16ms) praca w PS-e to przyjemność.Z panoramami dał bym sobie spokój.
    D50 nex5n x-pro1

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko NEC w tej cenie, mam uzywam i jestem bardzo zadowolony
    D800, D200 + SB900 + N14-24 2.8, N24-120 + N28-300 + N35 + N10,5, Nikon F90x

  5. #5

    Domyślnie

    Oglądnij 19" NEC 1990FX . Kupiłem ostatnio taki i jestem naprawde zadowolony a kosztuje poniżej 1900 PLN.
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sjm
    Oglądnij 19" NEC 1990FX . Kupiłem ostatnio taki i jestem naprawde zadowolony a kosztuje poniżej 1900 PLN.
    teraz to już chyba tylko 1990SXi, ale w zasadzie 19" jeśli siwy myśli o 20" to nieporozumienie.

    Niektórzy zachwalają Formaca, taką 20" 1600x1400 dostaniesz w niemczech za 500-parę EUR. Ceny na nie w Polsce są jak zwykle...

    Jeśli nie Formac, to NEC 2090UXi, ale to inna kasa.

    --
    E

  7. #7

    Domyślnie

    No coz skoro tak zachwalacie nec'a to chyba wezme tego 20WGX2 w sumie calkiem niezle o nim pisza...
    Troche mnie gryzie sumenie czy nie kupic spowrotem dobrego CTR no ale trzeba isc do przodu (powiedzmy ze do przodu w przypadku lcd).
    Dzieki za pomoc jak bede mial w domu napisze jakie wrazenia.
    D70s|N18-70|N70-300 D|SB-800|SanDisk Extreme III 1GB|Kingston 2GB|

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam 20WGX2...testowalem go dla siebie i juz niedlugo bedzie u mnie na biurku
    D80 | 17-50 |

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żeli
    Polecam 20WGX2...testowalem go dla siebie i juz niedlugo bedzie u mnie na biurku
    tyle że, zdaje się, on ma odblaski jak lusterko (OptiClear). Nie każde oko to toleruje, spróbuj spędzić przed nim trochę więcej czasu zanim finalnie podejmiesz decyzję.

    --
    E

  10. #10

    Domyślnie

    Podsumowując nieco tą dyskusję - bierz NEC-a na S-IPS. Polecam 2070NX, choć oczywiście ideałem jest 2090UXi. Jeśli koniecznie chcesz panoramę - 20WGX2.

    Jeślibyś zaś jednak decydował się na 19-tkę, weź 1990SXi - jest to model dedykowany do grafiki, odpowiednik 2090UXi, obydwa poddają się sprzętowej kalibracji - zaś wyselekcjonowane, z osłonką i oprogramowaniem, sprzedawane są jako wściekle drogie, profesjonalne modele SpectraView.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •