w makro, to ze statywem i monopodem ciezko cos zrobic. probowalm i srednio mi wyszlo...
moze dlatego, ze nie umiem.. ale - zapytaj Mikiego001 o technike podchodzenia zwierza, bo swego czasu nas tu wszystkich szokowal jakoscia zdjec. Z tego co pamietam, to zaiast monopoda uzywal patyka, a w trawie, to podkladal sobie pod aparat woreczek z grochem...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami