Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Statyw do macro

  1. #11

    Domyślnie

    w makro, to ze statywem i monopodem ciezko cos zrobic. probowalm i srednio mi wyszlo...
    moze dlatego, ze nie umiem.. ale - zapytaj Mikiego001 o technike podchodzenia zwierza, bo swego czasu nas tu wszystkich szokowal jakoscia zdjec. Z tego co pamietam, to zaiast monopoda uzywal patyka, a w trawie, to podkladal sobie pod aparat woreczek z grochem...
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #12

    Domyślnie

    Dokladnie o tym czytalem ... o woreczku z grochem.
    W terenie trzeba przygotowac sie na wszystko.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdzran
    W terenie trzeba przygotowac sie na wszystko.
    NO, zawsze mozna jakiego robala podkarmic jakby co
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #14

    Domyślnie

    glisek, to super pomysl, dopiero wczoraj na niego wpadlem przy ogladaniu drugiej fotki :
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=28364
    Mozna tak kropelke slodkiego soku podrzucic ... tylko wtedy moze sie znalezc nadmiar amatorow
    Dzieki za info
    Moze ktos ma inne pomysly ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •