To jeszcze raz ja...

Troszke ostatnio byłem nie obecny. Co do rozmiaru fotek (bo to ja zacząłem) było by miło gdyby tu na forum zamieszczone by byly fotki o rozmiarach regulaminowych. A jeżeli uważasz (zresztą slusznie), że są za małe to podlinkowac wieksze.

A co do samych zdjęć to ja zastrzeżeń nie mam. Poprawnie. Szału nie ma, kolory wg uznania - co kto lubi. Ogólnie na plus.