Nie BW, zdjecia są PSute, takie kolory mi się podobają , taka moja wizja

Hehe teraz kobiece a wciaz nagminnie próbuja mnie zrobic na faceta Watpie czy ktos lubi przewijać strone w bok A miniatury nie otwierają sie poprzez jakiegos imageshacka, tylko normalnie nowe okienko z samym zdjeciem.