Nie BW, zdjecia są PSute, takie kolory mi się podobają , taka moja wizja
Hehe teraz kobiece a wciaz nagminnie próbuja mnie zrobic na facetaWatpie czy ktos lubi przewijać strone w bok
A miniatury nie otwierają sie poprzez jakiegos imageshacka, tylko normalnie nowe okienko z samym zdjeciem.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami