witam!
od ok. 2 miesięcy posiadam d70. Aparacik, gdy go kupiłem, miał ok 50tys. na liczniku i wymienioną migawkę wraz z silnikiem. zrobiłem nim prawie 9000 fotek.
problem pojawił się, gdy chciałem zrobić jedną z nich.
po połowicznym naciśnięciu spustu aparat wyostrzył, ustawił migawkę, przesłonę, nic niepokojącego.
ale gdy nacisnąłem do końca, pojawił się piękny napis "Err". ponowne wciśnięcie spustu spowodowało wysłanie 3 albo 4 zdjęć jakby serią i to bardzo szybką. żadnych zdjęć oczywiście nie zrobił. Po tej serii aparat zachowuje się normalnie, dopuki znowu nie nacisnę shuttera - problem powraca i koło się zamyka.
jeżeli ktoś wie o co chodzi, przypyszcza ewentualną wadę, wie jak temu zaradzić, lub z kim się skotaktować proszę o wpisy.
z góry dziękuję
Marcin.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami