Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    Z racji tego, że chciałbym tu trochę uporządkować to proszę ustalcie konkretnie termin i warunki i zrobię porządek w pierwszym poście

  2. #22

    Domyślnie

    Daj nam jeszcze ze dwa dni na ustalenie konkretów, bo ja mam mały problem ze sprzętem.

  3. #23

    Domyślnie

    Hani ja niestety nie będe mogła wstawić pracy do 23 Nie dam rady.... więc proponuje zmiane terminu. Ja przed długim majowym odzyskam dopiero aparat

  4. #24

    Domyślnie

    ok w takim razie zawieszamy wyzwanie...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #25

    Domyślnie

    Dziękuje Hani

  6. #26

    Domyślnie

    No żesz .... Jako moderator i wyrazicie opinii użyszkodników forum chciałbym serdecznie zganić za to zachowanie

  7. #27

    Domyślnie

    Przykro mi bardzo z powodu odwołania wyzwania ale nie mam swojego aparatu, by móc zrobić foto na wyzwanie. W lany poniedziałek uległ małemu uszkodzeniu i jest w naprawie. Przepraszam to moja wina... biore wszystko na siebie. Jak już poznam termin zwrotu to wznowimy pojedynek.

  8. #28

    Domyślnie

    novika - wypadki się zdarzają (przecież nie uszkodziłaś go umyślnie chcąc uniknąć pojedynku ) więc się nie martw - poczekamy. Też jestem ciekaw jak się ten pojedynek potoczy

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Przykro mi bardzo z powodu odwołania wyzwania ale nie mam swojego aparatu, by móc zrobić foto na wyzwanie. W lany poniedziałek uległ małemu uszkodzeniu i jest w naprawie. Przepraszam to moja wina... biore wszystko na siebie. Jak już poznam termin zwrotu to wznowimy pojedynek.
    No żartowałem sobie przecież

    Mam nadzieję, że puszkę szybko naprawią i będziemy mogli cieszyć się z Twoich nowych zdjęć. Pozdrowienia !

  10. #30

    Domyślnie

    Ja mam nadzieje że szybko bo mam już fajną sesje umowioną. A poza tym chce sie uczyć...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •