Bylbym wdzieczny za naswietlenie sprawy kompensacji ekspozycji, majac ustawiona poprawna wartosc naswietlenia zdjecia i ponowne wykonanie tego samego z zmieniona ekspozycja +3 czy -3 zdjecia sa tak samo naswietlone a powinny byc przepalone i nie doswietlone na tych wartosciach. Dodam takze ze na podgladzie zdjecia ewidentnie pisze +3 i -3 i sie one praktycznie nie roznia od siebie. Czy to normalne?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami