A mnie podobają się 2 i 3.
Właściwie na trójce można było zakończyć,wyglądałoby że po "fruwaj z tąd" z dwójki ,koleś odleciał.
Pozdr.M
Szukaj
A mnie podobają się 2 i 3.
Właściwie na trójce można było zakończyć,wyglądałoby że po "fruwaj z tąd" z dwójki ,koleś odleciał.
Pozdr.M
Świetna jest ta w ruchu. Fajnie dynamicznie poruszone skrzydła a przy tym jest ostrość tam gdzie być powinna. Super.
Olewaj gałązki,jeśli one przeszkadzają,to na czym miałyby siadać......chyba że zamierzasz sprzedawać dla NG....
Tu, troszkę ostrości,kolorku....i full wypas...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami