Close

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 182

Wątek: NEF i Photoshop

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Alleosssochozzii...? Skąd chcesz 'ładować'? Przecież cr jest w pakiecie z ps standardowo. Jeśli chcesz uaktualnić wersję to z poziomu menu help masz funkcję do aktualizacji wszystkich składników.
    Chozzziii o to że cs5 nie widzi nef-ów z d7000. ściągnąłem camera raw 6.1 i nie wiem gdzie go umieścić.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Chozzziii o to że cs5 nie widzi nef-ów z d7000. ściągnąłem camera raw 6.1 i nie wiem gdzie go umieścić.

    Jak to umiescić? Przecież cr (6.3 aktualnie więc nie wiem skąd i po co ściągnąłeś jakąś staroć, która na sto procent D7000 też nie obsługuje) jest w postaci instalatora: http://www.adobe.com/support/downloa...jsp?ftpID=4917.
    I czemu nie zaktualizujesz online tak jak napisałem? Zawsze też możesz poprosić o pomoc dział wsparcia Adobe.
    Ostatnio edytowane przez Gio ; 24-01-2011 o 22:19

  3. #13

    Domyślnie

    Wiec może inaczej. Co zrobić żeby widział Nef-y z d7000?
    Wiem że mogę poprosić dział wsparcia, ale ja proszę o pomoc tu, na forum, do tego miedzy innymi forum służy, czyż nie?

    pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Przeciez nawet link do instalatora Ci podałem!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Przeciez nawet link do instalatora Ci podałem!
    A ja głupi nawet nie zerknąłem do tego linka

    Wielkie dzieki, działa!

    Mam jeszcze jedno pytanko, co zrobić żeby były widoczne NEF`y w windowsie 7
    Nowy system, trochę się tu gubie.
    Ostatnio edytowane przez Grey ; 25-01-2011 o 15:00

  6. #16

    Domyślnie

    Było o tym sporo na forum. Generalnie musisz doinstalować do systemu kodek potrafiący wyświetlać RAWy. Np tutaj możesz go nabyć: http://www.fastpictureviewer.com/codecs/

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sznuras Zobacz posta
    Nie ma wersji pod systemy 64-bitowe i w porównaniu z podlinkowanym przeze mnie działa koszmarnie wolno.

  9. #19

    Domyślnie

    Ja nie mogłem otwierać NEF-ów z d5000 w cs3 i zrobiłem tak wszedłem w folder ze zdjęciami po jednokrotnym kliknięciu na NEF-a wyświetla mi się u dołu ekranu info o zdjęciu czas, przysłona itd jest też nazwa i model aparatu. Zmieniam tylko model z d5000 na d90 zapisuję i już. otwieram NEF-a w cs3
    d5000, nikkor 18-105mm vr , N 35/1.8G , Helios-44m-4 2/58, sb-600

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Nie ma wersji pod systemy 64-bitowe i w porównaniu z podlinkowanym przeze mnie działa koszmarnie wolno.
    Jest alternatywny, sam wstawiałem: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=123150
    Od razu dodam: działa jak trzeba.

    Edyta:
    Dałeś link, nie sprawdziłem...
    pozdrawiam, Wojtek

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •