Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Jest taka torba ???

    Czy jest taka torba gdzie :
    są przegródki dzięki którym będę mógł mieć podlączoną puszkę z 80-200 i będzie ten zestaw leżał na wierzchu ale jednocześnie bez jakiegoś przekladania po odpięciu 80-200 wkładam do osobnej przegrody i wyciągam inne szkło i taki zestaw również wkładam na wierzch.
    Widziałem kiedyś taką torbę ale nie mogę sobie przypomnieć co to było.
    Mam nadzieję że czytelnie się wyraziłem o co mi chodzi.

    ps. Zestaw który powinien się zmieścić to to co w stopce plus stałka 50 no i oczywiście inne pierdoły karty filtry ladowarka itd
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #2

    Domyślnie

    wniosek : nie ma
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  3. #3

    Domyślnie

    NIe wiem czy najlepszym wyjsciem z sytuacji nie jest samokonfiguracja ulozenia sprzetu, poprzez ustawienie przegrodek wewnetrznych...

  4. #4

    Domyślnie

    Proponuję torbę Fomei Profi Point L. Właśnie dzisiaj taką kupiłem. Za 200 zł to istne cudo
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam Tamrac pro 12
    Po przeczytaniu twojego posta aż mnie ciekawość wziela - czy sie da??
    Da sie!!

    Torba wykonana jest bardzo dobrze, kosztuje ok 1/3 tego co LowePro tej wielkośći, kabli kart i ładowarek zmieścisz od groooma.
    Yashica 124G|D3000|D700|S 12-24|N 24-70|N 50 1.4 AF-S|N 80-200 AF-S|SB-800|

  7. #7

    Domyślnie

    Tamrac jest faktycznie tańszy od tych modeli LP, ale nie znasz chyba serii PRO z LowePro
    - to dość daleko od popularnej Nova5. Nova z tym ładunkiem "wyciagała" sie jak worek ziemniaków,
    te torby sa tak wykonane że mowy nie ma aby biorąc np. za "rączkę" na klapie zachowywała sie jak
    kokon, mimo że w środku jest dobtych parę kilo sprzetu.

  8. #8

    Domyślnie

    można poszukać sobie czegos na tej stronce : http://www.cambags.com/




    miłej zabawy

  9. #9

    Domyślnie

    Wielkie dzięki chłopaki o coś takiego mi chodziło , teraz pozostało mi wybrać odpowiednią .
    Pozdrawiam
    robren
    ps. kurna coś mi powiadomianie nie działa i nie mogę znaleźć przycisku szybka odpowiedz
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M.Szabelski Zobacz posta
    Proponuję torbę Fomei Profi Point L. Właśnie dzisiaj taką kupiłem. Za 200 zł to istne cudo
    A mogłbyś zapodać jakieś fotki z gratami w środku ?
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •