Szukaj
2 mi się podoba, chociaż jedynka też bardzo fajna ;D
1 wg mnie ładniejsza, 2 trochę ciasno w kadrze
cyfrowo i analogowo
1 lepsza bo ciekawsza
1ka jest ładniej skomponowana, 2ka zbyt centralna, ciasna i troche nic sie na niej nie dzieje..
D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D
Dzięki za Wasze uwagi![]()
Skontaktuj się z nami