Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Poznań Ratusz - próba I

    Założyłem sobie pewien projekt architektoniczny - oto rezultat pierwszego podejścia doń

    - Poznański Ratusz -



    Dobrze jest czy źle jest? Co poprawić? Co wyszło a co nie? Wszelakie sugestie i podpowiedzi mile widziane.
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcie po lewej jest bardzo ladne. Świetny kard pod względem kolorystycznym. Minimalnie brakuje mi przestrzeni na lewo od wiezy ratuszowej. Robiac skladanke takich 2 zdjec, gdzie jedno przedstawia jakis obiekt, drugie powinno prezentowac jakis ciekway detal / detale. Twoje 2 zdjecie po prawej jest takim pomniejszeniem tylko zdjecia po lewej. Tyle jest ciekawszych elementów - np. zegar, attyki, fasada ukazana w PD zdjecia. Jakos tak bym kombionowal. Gdzies czytalem, ze lepiej postrzegamy, jak w skladankach detale sa po lewej stronie, a calosc po prawej.


  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo fajny pomysł - ciekawe podejście do lokum poznańskich koziołków.
    Jedyne co mnie zastanawia to, to że obie fotki przy pierwszym oglądzie sprawiają wrażenie jakby leciały w prawo.
    Zastosowany kadr daje takie odczucie.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Charles
    Gdzies czytalem, ze lepiej postrzegamy, jak w skladankach detale sa po lewej stronie, a calosc po prawej.
    Rozumiem. Ale to nieco dziwne, bo skoro w kulturze europejskiej odbiorca zdjęcia "czyta" je z lewej do prawej - to logicznym wydaje mi się taki układ 2 zdjęć.

    Cytat Zamieszczone przez artur678
    Bardzo mi się podoba.
    Bardzo się cieszę

    Cytat Zamieszczone przez amirez
    Bardzo fajny pomysł - ciekawe podejście do lokum poznańskich koziołków.
    Jedyne co mnie zastanawia to, to że obie fotki przy pierwszym oglądzie sprawiają wrażenie jakby leciały w prawo.
    Zastosowany kadr daje takie odczucie.
    Za docenienie pomysłu serdecznie dziękuję
    Mam podobne wrażenie odnośnie zdjęcia "szczegółu", jednak sprawdzałem w PSie - nic się nie wali poza ścianą po lewej części kadru - nie umiałem jej jednak już wyprostować, aby nie zaburzyć pozostałych prostych linii - tak chyba musi być - poza tym teraz wydaje mi się, że tak jest naturalnie, ale ja się nie znam

    Wszystkim dziękuję za opinie - jest motywacja do dalszej pracy
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  6. #6

    Domyślnie

    No to zachęcony pochlebnymi recenzjami wstawiam drugie zestawienie jako przykład tej samej koncepcji z nieco zmienionym kadrem i zupełnie inną grą światła - a różnicy tylko 10 minut

    - Poznański Ratusz 2 -

    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  7. #7

    Domyślnie

    IMHO druga partia lepsza. Podobają mi się budynki w całości bo w pierwszej partii miałeś obciętą wierzę -mi się to nie podobało -ale to tylko takie moje widzi-mi-sie .
    Pozdrawiam , Rafał
    Pozdrawiam, Rafał...

  8. #8

    Domyślnie

    Krzywe. Nudne.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •