Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Lanzarote

  1. #11

    Domyślnie

    Wszystkie trzy sa swietne. Moja kolejnosc to 3, 1 i 2.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  2. #12

    Domyślnie

    Wszystkie trzy bardzo fajne ze wskazaniem na nr 3

  3. #13

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze

    fumio: co do miejsca to jak w tytule - jest to wyspa Lanzarote, taka mało znana wysepka w archipelagu wysp kanaryjskich, mniej znana dlatego bo plaż na niej mniej niż na większyc wyspach Teneryfie, Gran Canarii czy Fuerteventure ale za to wulkanów pod dostatkiem bo cos koło setki, a że część z nich była aktwna jeszcze w XIX wieku to krajobrazy są marsjańskie ... jak się obrobię z fotami to postaram się w "turystykę" coś wstawić, jakąś relacje...

    swiatlo: dzieki za miłe słowa, bo opini o fot 2 byłem ciekaw najbardziej z tego chocby powodu iż przy tej focie się "napracowałem" z wielu powodów.... dzięki Tobie widzę że było warto

  4. #14

    Domyślnie

    MarS: dzięki za opis.

    Pozdr.
    Nikon System

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Co się tak wszyscy trójką zachwycają? Jest OK, owszem, ale dlaczego nikt nie zwraca uwagi na dwójkę? Ona jest rewelacyjna! Oczu nie mogę oderwać. Ona jest fascynująca. Opowiada całą historię!
    Myślę, że powód był taki jak u mnie, czyli nie zauważyłem stojących tam ludzi, a bez tego to nic ciekawego
    Teraz dla mnie dwójka też super, naprawdę nieźle.
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #16

    Domyślnie

    dla mnie jedynka, świetny kadr i kolorystyka - nastepnie nr 2

  7. #17

    Domyślnie

    Wszystkie trzy bardzo dobre

    ...u mnie kolejność wygląda następująco 2, 3 i 1

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia, najbardziej podoba mi się 2

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #19

    Domyślnie

    2 zdecydowanie najciekawsza
    potem 1 za grę kolorów i tekstur
    3 chyba cyknięta z samochodu, ale wyszła całkiem fanie

    pozdrawiam i zazdroszczę wycieczki
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  10. #20

    Domyślnie

    Łubię Kanary....i trójeczka fajna jest..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •