Wszystkie trzy sa swietne. Moja kolejnosc to 3, 1 i 2.
Szukaj
Wszystkie trzy sa swietne. Moja kolejnosc to 3, 1 i 2.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Dziękuję za komentarze
fumio: co do miejsca to jak w tytule - jest to wyspa Lanzarote, taka mało znana wysepka w archipelagu wysp kanaryjskich, mniej znana dlatego bo plaż na niej mniej niż na większyc wyspach Teneryfie, Gran Canarii czy Fuerteventure ale za to wulkanów pod dostatkiem bo cos koło setki, a że część z nich była aktwna jeszcze w XIX wieku to krajobrazy są marsjańskie ... jak się obrobię z fotami to postaram się w "turystykę" coś wstawić, jakąś relacje...
swiatlo: dzieki za miłe słowa, bo opini o fot 2 byłem ciekaw najbardziej z tego chocby powodu iż przy tej focie się "napracowałem" z wielu powodów.... dzięki Tobie widzę że było warto![]()
dla mnie jedynka, świetny kadr i kolorystyka - nastepnie nr 2![]()
Wszystkie trzy bardzo dobre
...u mnie kolejność wygląda następująco 2, 3 i 1![]()
Bardzo dobre zdjęcia, najbardziej podoba mi się 2
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
2 zdecydowanie najciekawsza
potem 1 za grę kolorów i tekstur
3 chyba cyknięta z samochodu, ale wyszła całkiem fanie
pozdrawiam i zazdroszczę wycieczki
Łubię Kanary....i trójeczka fajna jest..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami