Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Lanzarote

  1. #1

    Domyślnie Lanzarote

    już dwa miesiące jak z wycieczki wróciłem a z braku czasu ... 5 fot obrobiłem z czego trzy zapodaje bo dwie to architektura ...

    1. Kolorowo prawie RGB

    2. Księżycowo

    3. Poglądowo plan ogólny

  2. #2

    Domyślnie

    Supwer!! Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi pasuja.
    A jeśli można gdzie to jest?
    Pozdrawiam.
    Nikon System

  3. #3

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi sie 3, ale poprzednie tez ciekawe.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    3 bardzo ładne
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  5. #5
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Co się tak wszyscy trójką zachwycają? Jest OK, owszem, ale dlaczego nikt nie zwraca uwagi na dwójkę? Ona jest rewelacyjna! Oczu nie mogę oderwać. Ona jest fascynująca. Opowiada całą historię!

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    2 i 3 fajne zdjęcia. Na 2 fajna perspektywa z dobrym pomysłem. 1nka zdecydowanie najsłabiej i nie bardzo mi się podobna .

  7. #7

    Domyślnie

    Niesamowite formy i jeszcze ciekawsza kolorystyka bardzo ciekawe fotografie.
    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Co się tak wszyscy trójką zachwycają? Jest OK, owszem, ale dlaczego nikt nie zwraca uwagi na dwójkę?
    Dokładnie – fantastyczne linie, kolory i ludzie na dole dający skalę odwzorowania.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne foty i miejsce. 2-ka najlepsza!
    ニコンのカメラ

  9. #9

    Domyślnie

    niesamowite miejsce...na 1 fajne zestawienie kolorów
    nikon DeMilion ancior.ownlog.com

  10. #10

    Domyślnie

    Cała seria udana

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •