Szukaj
Supwer!! Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi pasuja.
A jeśli można gdzie to jest?
Pozdrawiam.
Nikon System
Najbardziej podoba mi sie 3, ale poprzednie tez ciekawe.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
3 bardzo ładne
Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."
Co się tak wszyscy trójką zachwycają? Jest OK, owszem, ale dlaczego nikt nie zwraca uwagi na dwójkę? Ona jest rewelacyjna! Oczu nie mogę oderwać. Ona jest fascynująca. Opowiada całą historię!
2 i 3 fajne zdjęcia. Na 2 fajna perspektywa z dobrym pomysłem. 1nka zdecydowanie najsłabiej i nie bardzo mi się podobna.
Fajne foty i miejsce. 2-ka najlepsza!
ニコンのカメラ
niesamowite miejsce...na 1 fajne zestawienie kolorów![]()
nikon DeMilion ancior.ownlog.com
Cała seria udana![]()
Skontaktuj się z nami