Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie D60 i duże karty

    Krótkie pytanie: Czy Nikon D60 obsłuży karty SD SDHC 8 i 16GB?

  2. #2
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    tak
    D300, Sigma 17-70, N55-200VR, Sigma 70-300, N60 AF-S MICRO, falcon 800/f8, Sigma 150-500

  5. #5
    zolw201
    Gość

    Domyślnie

    kolego po co ci karta 16G jak na jednym ladowaniu baterki pojedyiesz ok 300 fotek? Nosisz ze soba stosik aku?

  6. #6

    Domyślnie

    Jakie 300 fotek ? :O W D40 starcza spokojnie na ok 900 (JPEG L)
    Nikon D610 | D80 i szklarnia jak w Parku Oliwskim

  7. #7
    zolw201
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piecyk Zobacz posta
    Jakie 300 fotek ? :O W D40 starcza spokojnie na ok 900 (JPEG L)
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7024&p=3
    Zasilane
    Komorę baterii umieszczono tradycyjnie w gripie. D60 wyposażono w akumulator litowo-jonowy EN-EL9 o pojemności 1000mAh. Pełne naładowanie powinno wystarczyć na zrobienie 450 zdjęć, jednak podczas testu nie udało nam się osiągnąć takiego rezultatu, mimo że nie używaliśmy wbudowanej lampy błyskowej. Według naszych obserwacji D60 zrobił około 300 klatek na jednym naładowaniu.

    Piecyk, u mnie podobnie wychodzi, ale nie rozdrabniam sie co do sztuki. Moje pytanie pozostaje, po co kupowac tak wielkie karty skoro baterka tego nie wytrzymuje. Chyba ze twoje pytanie ma inny sens. Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    się zrobił mały OT ;D ale muszę się włączyć...
    ja robię swoim D60 spokojnie ponad 1000 zdjęć na jednym ładowaniu; jedyne co mnie irytuje, że długo jest "pełna" bateria na wyświetlaczu a potem drastycznie jakoś spada i nagle robi się jedna kreska i zonk ;D jeśli ktoś ma jeden aku robi się problem ;/
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  9. #9
    zolw201
    Gość

    Domyślnie

    koledzy, przegralem z waszymi opiniami, nie wiem jak tego dokonujecie, ale ja na swoim d60 i standart baterce EN-EL9 nie udzwigne nawet 400. Przy pierwszym 1000 /fotek/- trzy ladowania, ale pokazywany stan bateri zanika mi po kresce. Zaznaczam ze nie uzywam zdiec seryjnych i nie jestem na etapie 1000 fotek dziennie.

  10. #10
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Od początku mam 2 oryginalne akku. Ładuję na zmianę po całkowitym rozładowaniu - tak najzdrowiej dla utrzymania pojemności. Za każdym razem przekraczam 500 i to znacznie. Dokładnie nie liczyłem. Wbudowanej lampy mało używam.
    Problem z zasilaniem dla mnie nie istnieje!
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •