Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    kulten
    Gość

    Domyślnie Niebieski i jeszcze raz niebieski


    Za tydzień znikam z powierzchni Forum na okres ok miesiąca bo będę gościł w Polsce i biegał z aparatem i dlatego też tak mnie naszła myśl by powrzucać nieco zdjęć ale intensywniej niż dotychczas. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe . Mogą się pośród nich pojawić małe eksperymenty czasem zahaczające o gniota .


  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem jak inni, ale ja nie mam nic przeciwko - lubię oglądać Twoje prace więc jak będzie ich więcej to tym lepiej

    A co do powyższego zdjęcia to jak dla mnie trzyma poziom. Znaczy dobre jest.

  3. #3

    Domyślnie

    ... nie wiem, czy to późna pora, ....... ale chyba nieostre jest.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wingeo Zobacz posta
    ... nie wiem, czy to późna pora, ....... ale chyba nieostre jest.
    Odnoszę to samo wrażenie...
    LED ZEPPELIN

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Podmieniłem na poprawioną, nieco podostrzoną wersję. Może będzie nieco lepiej .

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    No to powiem że tutaj jest zdecydowanie słabiej niż do tej pory. Światła są za ostre, wręcz południowe, cienie za ciemne, ostrość rzeczywiście słaba, a jak nie ma ostrości, to jej podostrzenie daje jeszcze gorsze efekty.
    To znaczy woda jest przyjemna, ale skała jest już trudna do strawienia.
    Kompozycja też do mnie nie trafia.
    Ale to ja, a ja w końcu to tylko ja....

  7. #7

    Domyślnie

    Ja to też...wiadomo...marudny jestem....Wyżej już trochę powiedziano,więc dla mnie pozostał dziwny kolor klifu i zbyt ciemno w krzakach....Lodowisko...może być...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    e tam panowie marudźcie u mnie na laptopie wygląda bardzo ładnie, ostre i kolorki ładne

  9. #9
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Nie da się ukryć, że Panowie mają trochę racji i dlatego poprawiona wersja oraz zrzut z nefa. Skały były oświetlone zachodzącym słońcem i stąd taka kolorystyka.




  10. #10

    Domyślnie

    Ładny widok no i kolorystyka bardzo przyjemna w odbiorze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •