Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Portret

  1. #1

    Domyślnie Portret

    Witam, zapraszam do komentowania


    Pozdrawiam

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar qer
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    119

    Domyślnie

    ładna kompozycja, przejrzysta fotografia. ja bym się może pobawił jeszcze światłem, cienie, lekkie światło na portret, może ta lampa by "odpaliła" , troszkę tajemniczej by się zrobiło .
    Pozdrawiam,
    qer

  3. #3

    Domyślnie

    Daje do myślenia...... Poroże, pistolety ....i portret
    Pozdrawiam

    Ps.Jak się domyślam wszystko odbyło się wieczorową porą (lampa) , ktoś miał podwyższone ciśnienie ( barometr) , a na koniec chyba uciekał przed wymiarem a koń uratował mu życie

  4. #4

    Domyślnie

    podoba mi się kadr, ale to co w kadrze już mniej. odnoszę wrażenie, że cała para poszła w kompozycję i potem to już tylko "pstryk". A tu potrzebna solidna obróbka w PS-ie. np.: kolor ściany bym próbował zmienić na bardziej neutralny; tarcza barometru wymaga "podbicia" bo czarne jest za białe . Podobnie płaskorzeźba głowy konia. Dobrze by było "zapalić" lampę naftową. to prosty zabieg wystarczy pstryknąć paląca się świecę i płomień przenieść w odpowiednie miejsce. No i ostatnia sprawa ostrość. czy przypadkiem to zdjęcie było robione bez użycia statywu? Jak ktoś napisze, że źle dobrane światło bo nie widać faktury ramy czy pistoletów, chyba się z nim zgodzę.
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  5. #5

    Domyślnie

    ja bym stanął centralnie na wprost bo coś mi sie zdaje ze lecisz na prawą strone

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •