Witam,
Mam pytanie do kolegów bardziej doświadczonych dlaczego w porównaniu C i N link
http://www.dpreview.com/reviews/cano...kii/page31.asp N wypada jak widac fatalnie na pierwszym powiększeniu nie można nawet poprawnie odczytać napisów na butelce. Po drugie obrazki porównywane sa mniejsze a i N i C ma pelna klatke.
O co tu chodzi czy faktycznie jest az taka różnica w jakości zdjęć ?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami