Szukaj
D80, Nikkor 1:1.8 , Tokina AT-X 80-400 , SanDisc EXTREME IV 2 GB, LOWEPRO , VELBON SHERPA 600 R , SB 800.
przyjemne obrazy, dobre kadry
albumowe foty - jako pamiątka - podoba mi się 1 tylko ten komin coś się wali...
boli mnie kolano czasem
No... jedynka leci w lewo, ale generalnie bardzo ładne zdjęcia.
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
eee...kiepsko bo górów nie majomjakby tam dłużej pomieszkiwać, to można się stałej depresji nabawić
![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
No ale za to mają wiatraki, przez co trochę chłodniej w czasie upałów
A tak serio, to rozumiem Cię Alf doskonale. Bez gór nie ma życia.
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
fotki przyjemne dla oczu![]()
i ja was panowie rozumiem ALF, Megazordon, bez gór to nie zycie, wiec dla was polecam Rumunięniedługo wrzucę fotki z tego pieknego kraju tutaj
![]()
1 ma potencjał, szkoda, ze troche krzywa...
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
Skontaktuj się z nami