Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Propozycja

  1. #1

    Domyślnie Propozycja

    Mam taką propozycję do adminów/moderatorów

    zdarza się że ludzie pytają o starsze szkła, z nowymi nie ma problemu bo testów i sampli jest sporo ale informacje o tych starszych głównie manualnych nie są aż tak dostępne.

    Nie chodzi o wykresy MTF-y itp. ale kilka słów na temat pracy, wykonania. Kilka zdjęć z samplami (bokeh, ostrość na pełnej dziurze itp.)

    Coś takiego jak zrobił prz3mo z Zenitarem tylko że topiki bez wydzielonego "pod forum" giną w czeluściach reszty postów.

    Więc moja propozycją jest by coś takiego zbierać w jednym miejscu (już bez podziałów na szerokie, standardy i zoomy) bo kto będzie chciał to sobie już to znajdzie. Nazwy tematów ujednolicić np. "Nikkor 35/2 AIS" czy coś w ten deseń żeby można było łatwo wyszukać informację o szkle

    Sam na szybko pisałem o jednym "egzotyku" http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...07&postcount=7 jest to w dziale giełda więc pewnie za jakiś czas całkowicie zniknie z bazy

    co wy na to?

  2. #2

    Domyślnie

    widzę propozycja została zignorowana a szkoda

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Nic nie stoi na przeszkodzie aby pisać taki wątek, a później opisać szkło w tym wątku http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18348 i zlinkować wątek szczegółowy
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •