dwójka przyjemna, ładna kolorystyka
Szukaj
dwójka przyjemna, ładna kolorystyka
Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
NIKON TEAM
iya jak już linkujesz to rób to dokładnie http://1x.com/photos/landscape/
Kamil nr dwa jest OK po obcięciu gałęzi po lewej.
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
fajne foty, w kolorze lepsze, trafnie dobranie dobrana ta niebieska dominanta
mfffdx
Kończąc całe przekomarzanie.
Odnośnie prześwietleń na zdjęciach to mogę powiedzieć, że lubię. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że widziałem więcej dobrych "przejaranych" zdjęć niż dobrych poprawnie naświetlonych.
Pozostawiając stronę techniczną tego wszystkiego, powiedz mi, co mogłoby mnie sprowokować do tego abym na dłużej zatrzymał się na Twoich zdjęciach?
Na pewno nie temat i kompozycja.
mfffdx
Skontaktuj się z nami