Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez j_szczygiel Zobacz posta
    Czemu tak sie uparles na Elinci?
    Ja się wcale nie uparłem tylko podobają mi się, sam nie wiem co wybrać, Bowensy 500WS co to za model? ja same Gemini 400/400 znalazłem jako travel pack bez esprit w nazwie tutaj daje linka,zestaw 4717
    http://www.studiokitdirect.co.uk/cat...owens+Lighting
    co o tym myślicie? a tutaj 500WS pierwsze od góry
    http://www.warehouseexpress.com/cate...=3116&brand=28
    z tego co widzę to Gemini jest nowszą odmianą Gemini Esprit
    a tutaj Interfit
    http://www.fotosense.co.uk/lighting/lightingkits
    Możecie mi napisać kto to robi znaczy wytwarza? i co o tym myślicie?
    puszka, poduszka i kawałek łóżka

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Bowens 500WS ma możliwość wyzwalania za pomocą drogi radiowej?
    puszka, poduszka i kawałek łóżka

  4. #14

    Domyślnie

    Kazda lampa ma mozliwosc wyzwalania za pomoca radia, jak takie radio sobie sprawisz i zamocujesz na aparacie i na lampie
    Chyba ze to wyzsza polka profoto (i jeszcze ktoras firma to ma, ale nie pamietam ktora) gdzie radio jest wbudowane np. w generator do glowek

  5. #15

    Domyślnie

    No tak tylko montujesz to na jednej lampie a co z resztą?

    Jeszcze dodam że chyba rozszyfrowałem Bowensa, a mianowicie 200/200 kit lub 400/400 to jest coś takiego jak Elinchromy seria D czyli kompromis jakość/cena. Bowensy Esprit Gemini to starszy model (500WS) a Gemini nowszy (500R) z tego roku.

    Może mi ktoś podpowiedzieć czy Bowensy czy Interfit (nie jestem zawodowcem, przynajmniej na razie )
    Ostatnio edytowane przez kochamgory ; 02-04-2009 o 07:52
    puszka, poduszka i kawałek łóżka

  6. #16

    Domyślnie

    Reszta ma fotocele, po co chcesz wyzwalac reszte po radyjku? Wyzwolisz jedna i to wystarczy. Gdy robisz to samo po kablu synchro to tez masz go podpietego pod 1 lampe, a nie pod np. 6.

  7. #17

    Domyślnie

    Reszta na fotoceli jak pisal przedpiszca
    ewentualnie jak lampy sa tak ustawione ze fotoceli nie widza
    to podpinam drugi/trzeci/czwarty (na razie tylko tyle mam odbiornik
    chinczyki sa naprawde tanie i warto sie zaopatrzyc w kilka sztuk
    Co do podpowiedzi i wyboru to ja bym jednak bral bowensa (mam male lampki i sobie chwale, a i czesto korzystam z wiekszych, i glowek z generatorem tez korzystalem i sa naprawde ok)

  8. #18

    Domyślnie

    Tylko teraz ten:
    http://www.warehouseexpress.com/prod...px?sku=1006740
    czy ten:
    http://www.warehouseexpress.com/prod...px?sku=1030424
    i czym one się różnią tak w praktyce, ten drugi znalazłem za 890funtów ,ten pierwszy mogę kupić za 739 + jak będę chciał BW5160 Pulsar Twin Pack za 118 (normalna cena ponad 200) jak ktoś chce linki gdzie to służę
    puszka, poduszka i kawałek łóżka

  9. #19

    Domyślnie

    Mam pytanko jeszcze odnośnie jaki światłomierz do studia i czy wy używacie ?
    puszka, poduszka i kawałek łóżka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •