Rzeczywiście mam gwarancję na naprawę, a gwarancja na aparat została odrzucona, chociaż do dziś nie przysłano mi listownie, ani elektronicznie (dwukrotnie prosiłem o wysłanie na mail - jest tego dowód, ponieważ w moim panelu statusu naprawy pracownik zapisał sobie nawet maila, którego mu podawałem w tym celu) jednak nie ujrzałem powodu odrzucenia gwarancji - złamanie praw konsumenta?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami