Witam, jakiś czas temu zakupiłem Nikona D40 z standardowym obiektywem 18-55.
Zajmuję się tylko i wyłącznie fotografią motoryzacyjną (rekreacyjnie), zamierzam zmienić obiektyw na coś lepszego, co polecacie ?
Zastanawiam się nad obiektywem SIGMA 70-300mm f:4-5.6, jakie jest wasze zdanie co do tego obiektywu ?
Może polecacie jakiegoś Nikkora ?
Myślę że ktoś mi pomoże a nie odeśle do opcji "szukaj", Dziękuję.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami