Witam. Chciałbym się zapytać czy macie podobny problem: w trybie "auto" przy dobrych warunkach oświetleniowych w moim D90 podnosi się lampa błyskowa. Czy to kwestia ciemnego obiektywu czy też ustawień aparatu?
Szukaj
Witam. Chciałbym się zapytać czy macie podobny problem: w trybie "auto" przy dobrych warunkach oświetleniowych w moim D90 podnosi się lampa błyskowa. Czy to kwestia ciemnego obiektywu czy też ustawień aparatu?
Skontaktuj się z nami