Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Witaj NIVELEN! czuje ze teskniles za mna,a calkiem powaznie wczoraj do 50;1,8 na Alegro za jedyne 169 zlociszy nabylem nowke(bylo ich wiecej). RAYNOXA DCR-250 .Dzisiaj udalo mi sie na balkoniku trzasnac pare fotek domowym kwiatkom .Piedziesiatka ponownie mnie zadziwila ,a juz bardzo szczegolnie DCR.Polecam wszystkim ktorzy nie maja kaski a chca zaczac zabawe z macro,Probowalem z 70-300ED ale wyszlo mydlo ,z 24-85 "tak se" Buziaczki NIVELEN

  2. #22

    Domyślnie

    hehe witam harb znowu

    czytam czytam ale juz podjalem decyzje, raynox na wiosne jak bedzie sie rpzyroda budzic
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  3. #23

    Domyślnie

    W domu mozesz potrenowac ... zawsze jakas mucha czy pajak sie trafi

  4. #24

    Domyślnie

    moge potrenowac ale wole poczeka do wiosny :P jakos tak narazie nie podchodze do macro bo puszke d50 mam od miesiaca dopiero

    btw. wrzuc jakies foty do dzialu makro jeszcze pokaz jak Ci idzie
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  5. #25

    Domyślnie

    Dzisiaj bylem jak zwykle w KPN ... przez przypadek jak to zwykle bywa spotkalem niebieskiego chrzaszcza ... zrobilem ze dwie ostre fotki ale jakby to powiedziec mial dupsko w gorze a glowe schowana, to go poprawilem probowalem mu zrobic fotki z krotka migawka ale i tak wyszly nieostre, tym razem nie z mojej winy ... on za szybko uciekal i skubaniec zagrzebywal sie w runie ...
    A tak serio to jak sie juz pozna sprzet lepiej, ma sie pewniejsza reke to dopiero docenia sie fotki macro, ile to trzeba sie najpierw napolowac na zwierzaka
    Za to znalazlem pocisk zardzewialy jak nie wiem co i obok dolek z ktorego go ktos wygrzebal - jakis domorosly saper.
    Zadzwonilem na Policje, ta po saperow i zeszlo sie ...

  6. #26

    Domyślnie

    Witam ,chce wam pokazac trzy fotki 50mm1,8 z raynoxem ,nie wiem jak to wyjdzie na moim laptopie jest niezle ,to pierwsze napredce robione foty,owadki pouciekaly jezeli czegos nie namieszalem ,bo mam dwa tygodnie kompa,to obejrzycie.
    (to probne fotki-nie lejcie za bardzo) drugietrzecie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •