Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Drama zima

  1. #1
    kulten
    Gość

    Domyślnie Drama zima

    Z szuflady. Robiąc porządki na dysku natknąłem się na taki o to kadr:


  2. #2

  3. #3
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    W bw jakoś tak zwyklarsko mi się widziało to ujęcie .

  4. #4

    Domyślnie

    No no... nie powiem... Szacuneczek za zdjęcie.
    Bardzo mi się podoba.

  5. #5

    Domyślnie

    Wolalbym w niebieskim odcieniu, przynajmniej tak mi sie wydaje Ale kadr jest wysmienity
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  6. #6

    Domyślnie

    mnie sie nie podoba obróbka, ale kadr rzeczywiscie swietny

  7. #7

    Domyślnie

    Świetnie...spierniczyłeś świetny kadr i ...nie protestuj.Jest OK.
    Dół jest OK,ale góra,jak wrzód..zaraz poleci..na dół...I skąd te testy z kolorem..
    ?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    kulten ta wersja jest dobra i jej się trzymaj , niezły dynamiczny kadr , świetne niebo i wciągająca podłoga aby nie było nudno jest to drzewko - praca bardzo na plus
    Pozdrawiam

  9. #9

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki.

    Kiedy wątek znajdzie się u dołu pierwszej strony obiecuję, że wrzucę wersję bw dla wszystkich zwolenników natury i przeciwników eksperymentów.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •