Z szuflady. Robiąc porządki na dysku natknąłem się na taki o to kadr:
Szukaj
Z szuflady. Robiąc porządki na dysku natknąłem się na taki o to kadr:
W bw jakoś tak zwyklarsko mi się widziało to ujęcie.
No no... nie powiem... Szacuneczek za zdjęcie.
Bardzo mi się podoba.
Wolalbym w niebieskim odcieniu, przynajmniej tak mi sie wydajeAle kadr jest wysmienity
![]()
mnie sie nie podoba obróbka, ale kadr rzeczywiscie swietny![]()
Świetnie...spierniczyłeś świetny kadr i ...nie protestuj.Jest OK.
Dół jest OK,ale góra,jak wrzód..zaraz poleci..na dół...I skąd te testy z kolorem..
?
Pozdrawiam
Andrzej.
kulten ta wersja jest dobra i jej się trzymaj , niezły dynamiczny kadr , świetne niebo i wciągająca podłoga aby nie było nudno jest to drzewko - praca bardzo na plus
Pozdrawiam
te chmury są odlotowe![]()
Dzięki.
Kiedy wątek znajdzie się u dołu pierwszej strony obiecuję, że wrzucę wersję bw dla wszystkich zwolenników naturyi przeciwników eksperymentów.
Skontaktuj się z nami