Ma sie pojawic na targach Photokina 2006
http://www.sigma-imaging-uk.com/
www.sigma-sd14.com
Szukaj
Ma sie pojawic na targach Photokina 2006
http://www.sigma-imaging-uk.com/
www.sigma-sd14.com
a jednakwrocila moja nadzieja na s4pro
"taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk
a mozliwe ze bedzie to tak wyglondać
http://www.sigmauser.com/bbs/view.php?id=sdx&no=317
Niesamowite! Prędzej bym się spodziewał fulfrejma z Nikona!
hehe nooo ciekawie sie robi![]()
Mnie ciekawi kiedy Nikon zainteresuje się Foveon'em?
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Prawdopodobny wygląd
http://forum.xitek.com/showthread.php?threadid=391371
D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |
oby choc troche sie tym zainteresowal to juz byloby gitZamieszczone przez Władca Pixeli
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Super!
gdzieś jest informacja ile ma to pikseli i jaka minimalną czułość?
tam piksele liczy sie inaczej (normalnie) bo my to mamy tak naprawdę interpolowane.
ale na FF powinni ich napakować co najmniej ze 3 - 4 MP?
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Jacek Z, a gdzie jest informacja że to będzie matryca FF?
Pozdrawiam:
Andrzej
Skontaktuj się z nami