Close

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157
  1. #151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    mam porpozycję konkretną - wrzucisz RAWa po 06.11 - bo teraz ani, ani - trochę roboty- i pokażesz swój koncowy efekt a ja to spróbuję to zrobić w Lr - a może z istniejących na twojej stronie już..?? może faktycznie się chełpię, może nie doceniam wartości CEP? piszę całkiem serio.
    Ale CEP w mojej obróbce to jakieś 10 może 15% wszystkiego. Nie pisałem, że CEP jest to zaawansowanej obróbki (to się tyczyło LR vs PS) - ja tego używam, żeby lokalnie tylko coś podciągnąć (tonal contrast, bb) albo pokolorować (cross itp) lub narzucić tonacje - i do tego nadaje się idealnie. Reszta to żmudna dłubanina w PSie.

    Swoją drogą - znasz prace Phoenixa, tego z forum? On kiedyś pisał, że CEP i SEP to u niego większość obróbki, na dodatek z jpg. Rzuć okiem.

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    (to się tyczyło LR vs PS)
    a czy TUTAJ w tym wątku jest tematem LR vs PS...??

  3. #153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta

    Swoją drogą - znasz prace Phoenixa, tego z forum? On kiedyś pisał, że CEP i SEP to u niego większość obróbki, na dodatek z jpg. Rzuć okiem.
    sorry, nie znam i nie gonię po czyichś stronach - robię swoje i dobrze na tym wychodzę

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    a widzisz -tego nie znam- możesz coś o tym napisać?
    http://nikonasia-en.custhelp.com/app...-technology%3F
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  5. #155

    Domyślnie

    dla tych co chca poznac mozliwosci produktow nik
    sa darmowe webinaria, mozna sie zarejestrowac na stronie
    moim zdaniem fajna sprawa (3 razy bralem udzial)

  6. #156
    photoatelier
    Gość

    Domyślnie

    jest juz color efex pro 4..ktos ma, lub sprawdzal triala...mam CS5 i nawet trial sie wysypuje, cos ktoś wie ? co moze byc nie tak?

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photoatelier Zobacz posta
    jest juz color efex pro 4..ktos ma, lub sprawdzal triala...mam CS5 i nawet trial sie wysypuje, cos ktoś wie ? co moze byc nie tak?
    Używam od pół roku, razem z CS5 i się nic nie wysypuje.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •