Po 30 minutach zabawy wydaje mi się, że znajomość Photoshopa na średnim poziomie wystarczy żeby uzyskać te wszystkie efekty. Co prawda dłużej się to będzie robiło, ale ze znacznie większą kontrolą nad efektem końcowym (a jak się skonfiguruje akcje to nawet niekoniecznie wiele dłużej). Bardzo fajna rzecz jak się chce na szybko coś zrobić. Pamiętam jak zaczynałem zabawę z grafiką to był taki Program PhotoImpact (3.0 chyba) - też polecam każdemu kto chce na szybko obrobić zdjęcie. Teraz jest już znacznie nowsza wersja, więc możliwości ma pewnie też większe.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami