Szukaj
Dosc przyjemnie, choc bez rewelacji.
Na pewno ciekawiej, niz za oknem![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Trochę za jasno. Ale przyjemnie się patrzy.
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Przyjemna dla oczu fotografia...Rudawy Janowickie jak się nie mylę.
odnoszę wrażenie, że jest jakby nieco zbyt ciemno i zbyt kolorowo. Ale generalnie kard bardzo miły i widok przedni![]()
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Ładny widok![]()
Sympatyczne jest.
Szuwarku,a czemu Ty takie przyzwoite szkło sprzedajesz....?
Pozdrawiam
Andrzej.
Bardzo fajne kolorki. Kadrowo też mi się podoba![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Skontaktuj się z nami