Witam, jako ze jestem amatorem i nawet nie wiem jak szukac na forum informacji to zadam pytanie tu.
Nawet nie wiem jak zadac pytanie w SZUKAJ aby uzyskac odpowiedz.
Napisze to dosc łopatologicznie.
Dzis jak codzien wzielam aparat aby zrobic fotki moich szczeniat.
Otoz nie robi zdjec. Aparat działa, dziala rowniez w trybie M fokusa, ale nie wyostrza.
Na manulanym zrobi zdjecie, ale nie jest ostre, a jak przelacze na A to niestety cos "trzeszczy" kiedy naciskam spust migawki. Sama nie wiem jak to napisac co sie moglo stac, ale potrzebuje pomocy.
Apapart nigdy mi nie upadł, mam go od 3 miesiecy. Na gwarancji. D60.
Dodam tylko, ze tym aparatem wykonalam...14.000 zdjec.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami