Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie szukam dobrego programu do edycji zdjęć

    Potrzebuje rad w wyborze oryginalnego programu do edycji/obróbki zdjęć - tylko coś tańszego jak Photoshop CS3, bo jakbym miał kasę to pewnie zakupiłbym PS-a.

    Szukam czegoś co:
    ma możliwość wołania RAW-ów/NEF-ów
    ma możliwość tworzenia HDR-ów
    ma możliwość tworzenia ramek do zdjęć
    i może jakiś ciekawe filtry

    Czy jest cos takiego?

  2. #2

    Domyślnie

    Jest. Photoshop Elements 6 lub 7. Jeśli wymagania wzrosną , to może Nikon Capture NX 2 , chociaż jeśli kasa pozwoli to najlepiej oba , wtedy możliwości wzrastają o 200% .
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki wielkie...takich tytułów chyba szukałem.
    A jak jest z obsługa takich programów na laptopie?
    Ostatnio edytowane przez Piotr_M ; 22-03-2009 o 17:21

  4. #4

    Domyślnie

    pewnie zalezy na jakim, mi capture nx 2 smiga bardzo fajnie, mam macbook pro 2 ghz z hakiem intel core 2 duo, 2 giga ramu

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomaszt81 Zobacz posta
    pewnie zalezy na jakim, mi capture nx 2 smiga bardzo fajnie, mam macbook pro 2 ghz z hakiem intel core 2 duo, 2 giga ramu
    No to ja mam IBM R51, Celeron M 1,7GHz, 2GB RAM i też mi śmiga aż miło Więc komputer tu za dużego znaczenia nie ma, a raczej ilość ramu i procesor żeby było chociaż to 1,5GHz. Capture NX jest spoko, cena na poziomie 400-500zł.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    Lightroom też jest niedrogi
    Hmmm z tego co szukałem to LR wychodzi drożej niż by kupić Capture NX2 i do tego Adobe Element 7
    D80 F100 i parę słoików

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •