Pozdrawiam!
Szukaj
Pozdrawiam!
Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs
dobrze dobrany tytuł![]()
Aż żal .... ściska .Podoba się.
Pozdr.M
mnie też jakoś się smutno zrobiło...
Put some fun between your legs
-ride a horse
Dobre zdjęcie.
Miałeś farta, bo jak ja byłem z wizytą w Zoo to skubaniec tyłem się odwracał, nie dał sobie fotki zrobić![]()
Te małolaty w ogóle mają jakoś przewalone zauważyłem np.
Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs
Hmmm to pierwsze walnij jakos fajnie w bw, moze bedzie smutniej![]()
D90D700D800
Skontaktuj się z nami