Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Samotność

  1. #1

    Domyślnie Samotność


    Pozdrawiam!
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie patrzy, mi się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    dobrze dobrany tytuł
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    Aż żal .... ściska .Podoba się.
    Pozdr.M

  5. #5

    Domyślnie

    mnie też jakoś się smutno zrobiło...
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  6. #6

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie.
    Miałeś farta, bo jak ja byłem z wizytą w Zoo to skubaniec tyłem się odwracał, nie dał sobie fotki zrobić

  7. #7

    Domyślnie

    Te małolaty w ogóle mają jakoś przewalone zauważyłem np.

    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    xx
    Posty
    97

    Domyślnie

    Hmmm to pierwsze walnij jakos fajnie w bw, moze bedzie smutniej
    D90D700D800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •