Poszukuję jakiegoś sposobu na wyzwalanie migawki w D300. Najchętniej kupiłbym jakieś urządzenie do zdalnego wyzwalania migawki. Znalazłem urządzenie Zigview Seculine ale już ktoś na forum opisywał, że nie za każdym razem działało, może ze względu na to, iż jest to urządzenie na podczerwień. Inne urządzenia na fale radiowe wykorzystują stopkę lampy błyskowej, co mi się nie podoba, lub wiszą na kablu. Może ktoś wię coś więcej. Dzięki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami