Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Soldaten

  1. #11

    Domyślnie

    Zdjęcie z głębokim przesłaniem.
    Dobra robota.
    Gratuluję.

    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Super choć, dla nas może mieć "różne" przesłanie. Ale dobre zdjęcie właśnie wzmaga skojarzenia.
    D750_N17-35/2.8_N24-70/2.8_S35/1.4_N70-180micro_N80-200AFS

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Emocjonanie:
    Trzeba (tak sobie myślę) mocno czuć to co się robi i być pewnym tego co się robi żeby tak kadrować.

    Mocne zdjęcie, bardzo dobre z mocnym przekazem.

    Uważam, ze dojrzałość fotograficzna przemawia przez ten kadr.

    Technicznie::

    Nie widzę tego zdjęcia inaczej niż w BW.

    Podoba mi się faktura sniegu, cienie krzyży oraz to , że wyraźnie pokazałeś napis na pierwszym krzyżu - to bardzo ważne, bo mówi dużo w tym zdjęciu.

    Szczere gratulacje za to ujęcie.
    pdpisuję się pod ta opinią, nic dodać

  4. #14

    Domyślnie

    Zdjęcie podobało mi się średnio, ale zatrzymałem się nad nim dłużej niż nad innymi dzisiaj - i tu przewrotnie powiem, że to znaczy że jest bardzo dobre.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •