Ja Ci powiem , która wersja jest lepsza - ta pierwsza bo jest jedyna ALE mimo wszystko troszkę bym przyciemnił prawą stronę fotografii . Dopowiem jeszcze , że nie pokazuje się krowy obok talerza , tylko mięso ugotowane na tym właśnie talerzu :P Pozdro.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami