Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: San...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Lekko przesaturowana zieleń i troszkę za dużo czerni w cieniach. Gdyby nie to bardzo ładne zdjęcie.
    Się zgadzam.
    Woda trochę zamulona

  2. #12
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jessus Zobacz posta
    Ładne zdjęcie! Dobry kadr i kolory.
    Taka saturacja wiosną często występuje.

    Z tym kolorem wody i lekką mgiełką przypomina mi jakąś rzekę w Dżungli w Południowej Ameryce
    się podpisuję

    pozdrawiam

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •