Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Wiem, wiem Dzięki super Teraz tylko wymienię 512MB ram na 2GB
    A kości odpowiednie masz? Bo mój jest wybredny pod tym względem bardzo.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #12

    Domyślnie

    Mam odpowiednie. Kupione tu, z akceptacją IBM Service Pinów dobra ilość, taktowanie ok, napięcie też. Co więcej? Mój R51 to 1830. Wszystko się zgadza.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Mam odpowiednie. Kupione tu, z akceptacją IBM Service Pinów dobra ilość, taktowanie ok, napięcie też. Co więcej? Mój R51 to 1830. Wszystko się zgadza.
    U mnie też niby cyferki wszelakie się zgadzały, a biegać nie chciało. Fakt namaszczenia IBM raczej te kości nie miały.
    No i zostałem w końcu z 1,5 Gb miast dwóch (-minus grafa niestety ).
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #14

    Domyślnie

    No niestety ten typ tak ma, że grafa zabiera. Do mnie już jadą, dzisiaj rano wyjechały z Oklahomy to u mnie UPS powinien je przywieźć najpóźniej w piątek. Powiem jak bangla, jak zmienię.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #15

    Domyślnie

    No i chodzi, 2GB, nareszcie CNX2, Mathematica i 3Ds MAX chodzą tak jak bym tego chciał
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •