Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Wymiana ramu IBM R51.

    Koledzy pomóżcie. Wie może ktoś gdzie znajduje się drugi slot ramu w laptopie IBM R51? Pierwszy jest po prostu od spodu pod ładnie oznakowaną klapką. A drugiego za cholerę nie mogę znaleźć. Jestem pewien, że są dwa. Mógł by mi ktoś pomóc?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    We wcześniejszych A31 były dwa od spodu. Być może tak jak w HP drugi jest po klawiaturą.
    Na stronie IBM są dokumentacje i filmy jak wymieniać podstawowe elementy (pamięć, HD itp.)
    Poszukaj na ich stronie w "support"
    Można też zadzwonić na 800 426-7378
    Przygotuj SN# i Model Number# (są pod spodem komputera) przed zadzwonieniem.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest pod klawiaturą.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4

    Domyślnie

    Tak myślałem Nienawidzę, jak tak utrudniają człowiekowi życie...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    ciesz się że nie musiałeś rozbierać nic od HP - ci to dopiero skomplikowali coś co inni (IBM/Lenovo, Toshiba) zrobili po prostu z głową

  6. #6

    Domyślnie

    Chłopaki a mógłby ktoś podać jakieś linki do tego jak to zrobić bezpiecznie? W sensie tak, żeby nic nie zepsuć. Albo łopatologicznie wytłumaczyć...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Chłopaki a mógłby ktoś podać jakieś linki do tego jak to zrobić bezpiecznie? W sensie tak, żeby nic nie zepsuć. Albo łopatologicznie wytłumaczyć...
    Pisałem wcześniej, że jest to na stronie IBM
    http://www-307.ibm.com/pc/support/si...IGR-53384.html
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #8

    Domyślnie

    Wiem, wiem Dzięki super Teraz tylko wymienię 512MB ram na 2GB
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 15-03-2009 o 20:02
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Wiem, wiem
    Na przyszłość
    http://lmgtfy.com/?q=how+to+change+keyboard+IBM+R51
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #10

    Domyślnie

    Hahaha, Władco! oplułem monitor.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •