Dotad jeszcze nie mialemDzieki za wszelkie komentarze.
Szukaj
Dotad jeszcze nie mialemDzieki za wszelkie komentarze.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Masz szczęście, że to nie wierzba
Konwersja jakoś średnio mi się widzi i to coś na skraju kadru... winietka?
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Nawet bw masz ocieplone. Gdyby nie ten szumik na niebie i trochę więcej bieli byłoby jeszcze lepiej. Zdjęcie ma swój urok.
Ech, PLUS się należy moim zdaniem jak nic! Zdjęcie jak dla mnie z wielkim ładunkiem autorskiej interpretacji, dobrą konwersją i ładnym kadrem - i to jest to, co cenię i lubię w fotografii. Podoba mi się tonacja, panie Malasana!
KOLOR masz? to niebo ciekawi mnie
moim zdaniem w kolorze będzie lepsze
l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l
Zdjęcie niezłe, ale MZ głównym tematem nie koniecznie jest drzewo.
Skontaktuj się z nami