Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Moje drzewo

  1. #1

    Domyślnie Moje drzewo

    Dotad jeszcze nie mialem Dzieki za wszelkie komentarze.



    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  2. #2

    Domyślnie

    Masz szczęście, że to nie wierzba

    Konwersja jakoś średnio mi się widzi i to coś na skraju kadru... winietka?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Masz szczęście, że to nie wierzba

    Konwersja jakoś średnio mi się widzi o coś na skraju kadru... winietka?
    Tutaj wierzby nie wystepuja Wiec Was nie uszczesliwie nimi.

    Tak, jest winietka, na dole kadru delikatniejsza.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  4. #4
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Nawet bw masz ocieplone . Gdyby nie ten szumik na niebie i trochę więcej bieli byłoby jeszcze lepiej. Zdjęcie ma swój urok.

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Ech, PLUS się należy moim zdaniem jak nic! Zdjęcie jak dla mnie z wielkim ładunkiem autorskiej interpretacji, dobrą konwersją i ładnym kadrem - i to jest to, co cenię i lubię w fotografii. Podoba mi się tonacja, panie Malasana!

  6. #6

    Domyślnie

    Piękna wierzba...

  7. #7

    Domyślnie

    KOLOR masz? to niebo ciekawi mnie
    moim zdaniem w kolorze będzie lepsze
    l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Piękna wierzba...
    Niech Cię dorwę.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Niech Cię dorwę.....
    No i po co te sceny...???

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcie niezłe, ale MZ głównym tematem nie koniecznie jest drzewo.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •