Witam
Mam okazje zamienić moją d60-ke tylko teraz na co?(koniecznie coś ze srubokretem)
stać mnie będzie na pewno na d70s,
warto zbierać na d80?
Chociaż najbardziej chciałbym d200 ale nie wiem czy jest sens czy nie lepiej wziaść d70s i kase którą bym zbierał do d200 przeznaczyć na jakąś jasną stałke?
Szukałem gdzie moge wciasnąć to pytanie do innego wątku ale jakoś nie znalazłem odpowiedniego miejsca, mam nadzieje ze sie admin nie 'pogniewa' za nowy watek
Pozdrawiam
Łukasz
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami