na opakowaniu od statywu jest naklejka na której jest napisane:
Dystrybutor 4idea sp. z. o. o.
ul.Madalińska 17/7
Kraków
[email protected]
napisałam tam maila, ale odpisali, że nie bawią się w sprzedaż takich akcesorii i podali stronki sklepi na których mam szukać, a tam oczywiście nic nie ma! xD
Byłam niedawno w media i znalazłam swój statyw. Zmierzyłam szybkozłączkę i ma wymiary 43mm x 43mm.
W media były też osobne, jakieś plastikowe szybkozłączki do kupienia o takich właśnie wymiarach. Ucieszyłam się, ale jak przyłożyłam ją do statywu to miała trochę luzu i się trochę ruszała. Nie wiem jak to możliwe skoro ma takie same wymiary jak oryginalna szybkozłączka. xD
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami