Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: pomocy!

  1. #1

    Domyślnie pomocy!

    Niedawno kupiłam sobie statyw mg-3 vanguard, ale moje roztrzepanie doprowadziło do zgubienia szybkozłączki. Bez tej części statyw jest bezużyteczny, a użyłam go zaledwie raz. Pytałam w sklepie gdzie kupiłam statyw czy mogłabym zmierzyć wymiary szybkozłączki. Niestety już ich nie było w sklepie. Kupiłabym przez internet, ale nie znam dokładnych wymiarów i nie chcę kupować kota w worku. co robić?

  2. #2

    Domyślnie

    w zamówieniu podać dokładny symbol statywu - i to wystarczy
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem pewien w 100% ale ta płytka nazywa się chyba QS-36 .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mango Zobacz posta
    Nie jestem pewien w 100% ale ta płytka nazywa się chyba QS-36 .
    Dokładnie, QS-36.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki. Szukałam już wszędzie tej szybkozłączki QS-36 i nigdzie nie ma!
    cóż... będe musiała kupic nowy statyw. A może nową głowice. Myślicie, że opłacałoby się?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mylenka91 Zobacz posta
    dzięki. Szukałam już wszędzie tej szybkozłączki QS-36 i nigdzie nie ma!
    cóż... będe musiała kupic nowy statyw. A może nową głowice. Myślicie, że opłacałoby się?
    zanim wydasz pieniądze, przejdź się ze statywem do dobrego sklepu foto. Poprzymierzaj płytki od różnych statywów, może któraś podpasuje

  7. #7

    Domyślnie

    Tak to jest, jak się kupuje dziwne stytywy niestety, nie ma to jak manfrotto, nie za drogi a b.dobry i z pasowaniem częsci bez problemu.....

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mylenka91 Zobacz posta
    dzięki. Szukałam już wszędzie tej szybkozłączki QS-36 i nigdzie nie ma!
    cóż... będe musiała kupic nowy statyw. A może nową głowice. Myślicie, że opłacałoby się?
    Mozna kupic w UK - http://www.scopesnskies.com/prod/Van...-36quickr.html.
    pzdr Karol
    D90 | N18-105 VR | N50 1.8D | Σ10-20 3.5 | SB-900 | Benro A-600EX + BH-2 | ...

  9. #9

    Domyślnie

    Nie doszukałem się niestety kto jest polskim importerem Vanguarda a myślę że tam w pierwszej kolejności powinnaś uderzyć. Chyba że już tak zrobiłaś.... wtedy faktycznie zostaje Ci imporcik płytki albo zakup nowego statywu. Stary zawsze będziesz mogła użyć np pod oświetlenie (troszkę pewnie kombinując )
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BlackRoger Zobacz posta
    Nie doszukałem się niestety kto jest polskim importerem Vanguarda
    Tez szukalem i jedyne co znalazlem to info z 2005 r., ze dystrybutorem w PL zostala firma Fotopartner z Lodzi - niestety strona nieaktywna. Czyzby aktualnie Vanguard nie mial w Polsce oficjalnego dystrybutora ?
    pzdr Karol
    D90 | N18-105 VR | N50 1.8D | Σ10-20 3.5 | SB-900 | Benro A-600EX + BH-2 | ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •