Witam wszystkich
Mam Nikona D90 i mały problem - przy ustawieniu trybu auto aparat sam nie ustawia ostrości.
Studiowałam instrukcję -chyba za słabobo nie działa na nic z tego co opisują
tzn np nie mogę włączy AF (przy naciśnięciu przycisku AF i przekręceniu głównego pokrętła nic się nie zmienia na wyświetlaczu ( AF-A ...).
Dodam że jest przełączony na AF -(wybierak trybu ostrości AF M ).
Obiektyw mam Nikon 50 1.8
Pozdrawiam
proszę pomoc & wyrozumiałość
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami