Close

Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 442
  1. #31
    wojteh
    Gość

    Domyślnie










    sam teraz sie zastanawiam po co chciałem fisha z AF - to głupota straszna - na tych zdjęciach jak widać mój AF pięknie daje radę
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 23-03-2009 o 09:43

  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    wojteh, Ty za tego Zenitara to chyba jakąś flaszkę musisz mi kiedyś postawić

    Extra ten kosz wyszedł !

  4. #34
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    prz3mo - flaszka to mało !!!!!

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    sam teraz sie zastanawiam po co chciałem fisha z AF - to głupota straszna - na tych zdjęciach jak widać mój AF pięknie daje radę
    "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
    ja tam swojej Sigmy 15 (Fish) z AF nie zamienił bym nawet z sowitą dopłatą na tego Zenitara bez AF
    Fakt głębia ostrości jest kolosalna przy takich ogniskowych ale AF to nie wszystko :P

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
    ja tam swojej Sigmy 15 (Fish) z AF nie zamienił bym nawet z sowitą dopłatą na tego Zenitara bez AF
    Fakt głębia ostrości jest kolosalna przy takich ogniskowych ale AF to nie wszystko :P
    Tyle, że porównanie Sigmy 15mm z Zenitarem 16mm jest trochę naciągane Te szkła dzieli przepaść cenowa.
    Biorąc pod uwagę stosunek ceny do tego co oferuje dane szkło - wybieram ( i wybrałem zresztą) bez dwóch zdań Zenitara

    ps. I jak widać nawet kosza można robić w manualu
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 23-03-2009 o 10:54

  7. #37
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    właśnie to napisać chciałem - life - pewnie że lepiej mieć z AF - ale okazuje się że tak specyficzne szkło i do wykorzystywania okazyjnego - Zenitar przebija wszystko - pod względem stosunku jakości do ceny

  8. #38
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    Drodzy uzytkowncy i szczesliwi posiadacze tego zacnego szkla, czy mozecie mi napisac od jakiej przeslony uzywalny jest ten obiektyw. Zdaje sobie sprawe ze troszke mydli na 2.8 ale mysle ze od 4 to juz jest niezle co wy na to?

  9. #39

    Domyślnie

    Jedzie do mnie to szkło a jak widzę kolega malizna jest z Tomaszowa w którym pracuję więc możemy się umówić to Ci użyczę na "chwilkę" w celu testów.
    Proponuję kontakt na PW

  10. #40
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    717

    Domyślnie

    Szkiełko jak najbardziej używalne od f4. f2.8 da radę, jeśli nie robi się zdjęć z bardzo bliska, bo jest mały syf, ale w dalszych planach też można użyć.
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •