Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Nagrywarka z LightScribe - ale jaka ?

    Jaką polecicie nagrywarkę z LightScribe - niezawodną, dokładną i szybką ?
    Właśnie stoję przed dylematem kupna.
    MarcinWilk

  2. #2

    Domyślnie

    Używam od paru miesięcy LG model GH22LS30 LIGHTSCRIBE za 90 zł, wcześniej też LG tylko nie pamiętam oznaczeń, jeszcze wcześniej też LG, ale czy polecać ? Dla mnie jest OKI bo niby szybka cicha i tania. Swoją droga jak by mi ktoś 15-20 lat temu powiedział, że płyty CD będę w domu nagrywał nagrywarką kupiona z dniówkę pracy to bym go od czubków wyzwał
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Używam od paru miesięcy LG model GH22LS30 LIGHTSCRIBE za 90 zł, wcześniej też LG tylko nie pamiętam oznaczeń, jeszcze wcześniej też LG, ale czy polecać ? Dla mnie jest OKI bo niby szybka cicha i tania. Swoją droga jak by mi ktoś 15-20 lat temu powiedział, że płyty CD będę w domu nagrywał nagrywarką kupiona z dniówkę pracy to bym go od czubków wyzwał
    co nie kruży na tym forum mogą kupić 8 lub więcej takich nagrywarek za dniówkę

    Ja kupiłem tez LG za 120zl i spisuje sie ok ale najlepsze efekty uzyskuje sie jeśli tło jest ciemne a napis jasny.

    pozdrawiam
    D800 2xD700 14...200 f2.8, 85f1.4, S14f2.8, 35f2,

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jeger Zobacz posta
    co nie kruży...
    Dość oryginalna pisownia - rozumiem, że miało być "niektórzy"


    A co do LS - Ja mam jakiś model Lite-On i nie narzekam (mam go już dość długo więc nawet nie wiem jaki to dokładnie model)

  5. #5

    Domyślnie

    A i jeszcze pożyteczna uwaga do takich nagrywarek. Niby obsługują LS, niby NERO też obsługuje LS, ale jak nie pobierze się strewników i programiku LS to kupa z tego. Sam miałem ten problem bo nie moglem napisów wypalać, ale ktoryś z kolegów mi pomógł. W myśl zasady, że zło wraca i dobro wraca podaje linkę która wcześniej otrzymałem, od kogo zabyłem, ale dziekuję raz jeszcze.
    http://www.lightscribe.com/downloads...ex.aspx?id=810
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    robin102 - tego linka to ja Ci chyba nawet podsyłałem :P coś mi się kojarzy taki wątek - cieszę się, że dobro krąży

  7. #7

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za porady.
    Chyba zdecyduję się na LG GH22LS30, przynajmniej jest u mnie w mieście "od ręki".
    MarcinWilk

  8. #8

    Domyślnie

    najważniejsze, że nie samsunga. W robocie ciągle samsungi zamieniają nam na samsungi i ciągle te nagrywarki nie nagrywają. Mamy jednego LG w domu też mam i śmiga bez problemów, a samsung podczas nagrywania na płcie zostawia ciemniejsze smugi tak jak by mu prądu brakowało.
    D750 D700 D7000 + s10-20 + S20F1.8 N50F1.8 + N24-70 + N70-200 + uv SDEx:SD,CF + SB-800+SB900 PixelK + hexacoopter | Minolta D700si+28-200+5400xi| 300F4 + 120F2.8 + 80F2.8 + 50F4 + 30cm http://www.rafalbociek.rwbb.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Nero z zainstalowanym dodatkiem Cover Designer + LightScribe System Software 1.18.2.1 http://www.programosy.pl/program,lig...-software.html i to wszystko czego potrzebujesz
    D800 2xD700 14...200 f2.8, 85f1.4, S14f2.8, 35f2,

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Jaką polecicie nagrywarkę z LightScribe - niezawodną, dokładną i szybką ?
    Właśnie stoję przed dylematem kupna.
    Ale ma szybko nagrywać, czy szybko wypalać etykiety? Jak to drugie to zapomnij. Ja dałem sobie z tym spokój, rzeźbienie co najmniej dwa razy po kilkadziesiąt minut by coś się tam wydziargało to nie na moje nerwy. Biorę płytki printable, drukuje i mam to w kolorze w dużo krótszym czasie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •